Jutrzenka Warta

Terminarz

IX kolejka, 7-8 października 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 0 : 1 MLKS Konopnica
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 3 Warta Osjaków
MKS Zduńska Wola 0 : 2 Czarni Rząśnia
Unia Sulmierzyce 2 : 0 KS Karsznice
KS Chojne 3 : 5 Pogoń Zduńska Wola
Słowian Dworszowice 2 : 6 Piast Błaszki
LZS Brąszewice 1 : 1 WKS Wieluń
MULKS Łask 5 : 1 LKS Zapole

VIII kolejka, 27-30 września 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Rząśnia 2 : 2 Jutrzenka Warta
Pogoń Zduńska Wola 1 : 1 MKS Zduńska Wola
WKS Wieluń 5 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
Warta Osjaków 1 : 2 Unia Sulmierzyce
LKS Zapole 3 : 5 KS Chojne
KS Karsznice 2 : 1 Słowian Dworszowice
Piast Błaszki 1 : 1 MULKS Łask
MLKS Konopnica 1 : 2 LZS Brąszewice

VII kolejka, 23-24 września 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 0 : 0 Pogoń Zduńska Wola
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 4 MLKS Konopnica
MKS Zduńska Wola 1 : 0 KS Chojne
Unia Sulmierzyce 2 : 0 WKS Wieluń
Słowian Dworszowice 2 : 3 Warta Osjaków
LZS Brąszewice 1 : 0 Czarni Rząśnia
Piast Błaszki 5 : 0 LKS Zapole
MULKS Łask 2 : 1 KS Karsznice

VI kolejka, 16-17 września 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
KS Chojne 1 : 7 Jutrzenka Warta
Pogoń Zduńska Wola 5 : 2 LZS Brąszewice
LKS Zapole 2 : 5 MKS Zduńska Wola
WKS Wieluń 5 : 0 Słowian Dworszowice
Warta Osjaków 0 : 3 MULKS Łask
Czarni Rząśnia 2 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
MLKS Konopnica 4 : 1 Unia Sulmierzyce
KS Karsznice 3 : 2 Piast Błaszki

V kolejka, 9-10 września 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 1 : 0 MKS Zduńska Wola
KS Karsznice 1 : 2 LKS Zapole
Piast Błaszki 2 : 2 Warta Osjaków
MULKS Łask 0 : 3 WKS Wieluń
Słowian Dworszowice 0 : 5 MLKS Konopnica
Unia Sulmierzyce 0 : 2 Czarni Rząśnia
GLKS Strzelce Wielkie 1 : 4 Pogoń Zduńska Wola
LZS Brąszewice 4 : 0 KS Chojne

IV kolejka, 2-3 września 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LKS Zapole 0 : 4 Jutrzenka Warta
KS Chojne 2 : 2 GLKS Strzelce Wielkie
MKS Zduńska Wola 4 : 0 LZS Brąszewice
Pogoń Zduńska Wola 1 : 0 Unia Sulmierzyce
Czarni Rząśnia 8 : 2 Słowian Dworszowice
MLKS Konopnica 0 : 1 MULKS Łask
WKS Wieluń 0 : 2 Piast Błaszki
KS Karsznice 3 : 0 Warta Osjaków

III kolejka, 26-27 sierpnia 2017 roku

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 3 : 4 Jutrzenka Warta
GLKS Strzelce Wielkie 0 : 8 MKS Zduńska Wola
Unia Sulmierzyce 2 : 0 KS Chojne
MULKS Łask 2 : 1 Czarni Rząśnia
KS Karsznice 1 : 1 WKS Wieluń
Warta Osjaków 0 : 1 LKS Zapole
Piast Błaszki 3 : 2 MLKS Konopnica
Słowian Dworszowice 0 : 4 Pogoń Zduńska Wola

II kolejka, 19-20 sierpnia 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 4 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
MKS Zduńska Wola 7 : 1 Unia Sulmierzyce
KS Chojne 1 : 0 Słowian Dworszowice
Pogoń Zduńska Wola 3 : 1 MULKS Łask
Czarni Rząśnia 2 : 2 Piast Błaszki
MLKS Konopnica 5 : 0 KS Karsznice
WKS Wieluń 5 : 1 Warta Osjaków
LKS Zapole 3 : 2 LZS Brąszewice

I kolejka, 12-13 sierpnia 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Unia Sulmierzyce 2 : 1 Jutrzenka Warta
WKS Wieluń 4 : 0 LKS Zapole
Warta Osjaków 1 : 4 MLKS Konopnica
KS Karsznice 2 : 1 Czarni Rząśnia
Piast Błaszki 0 : 3 Pogoń Zduńska Wola
MULKS Łask 3 : 0 KS Chojne
Słowian Dworszowice 1 : 0 MKS Zduńska Wola
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 1 LZS Brąszewice

X kolejka, 14-15 października 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
WKS Wieluń 3 : 2 Jutrzenka Warta
LKS Zapole 0 : 7 Pogoń Zduńska Wola
Czarni Rząśnia 3 : 0 KS Chojne
MLKS Konopnica 0 : 0 MKS Zduńska Wola
Warta Osjaków 0 : 2 LZS Brąszewice
KS Karsznice 2 : 1 GLKS Strzelce Wielkie
Piast Błaszki 1 : 1 Unia Sulmierzyce
MULKS Łask 6 : 1 Słowian Dworszowice

XI kolejka, 21-22 października 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 7 : 0 Warta Osjaków
Słowian Dworszowice 3 : 1 LKS Zapole
Unia Sulmierzyce 1 : 0 MULKS Łask
GLKS Strzelce Wielkie 1 : 3 Piast Błaszki
LZS Brąszewice 4 : 0 KS Karsznice
MKS Zduńska Wola 2 : 0 WKS Wieluń
KS Chojne 0 : 1 MLKS Konopnica
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia

XII kolejka, 28-29 października 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
KS Karsznice 2 : 3 Jutrzenka Warta
LKS Zapole 0 : 7 Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica 1 : 1 Pogoń Zduńska Wola
WKS Wieluń 1 : 1 KS Chojne
Warta Osjaków 0 : 1 MKS Zduńska Wola
Piast Błaszki 1 : 2 LZS Brąszewice
MULKS Łask 3 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
Słowian Dworszowice 2 : 0 Unia Sulmierzyce

XIII kolejka, 4-5 listopada 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 2 : 1 Piast Błaszki
Unia Sulmierzyce 5 : 1 LKS Zapole
GLKS Strzelce Wielkie 4 : 4 Słowian Dworszowice
LZS Brąszewice 3 : 0 MULKS Łask
MKS Zduńska Wola 4 : 0 KS Karsznice
KS Chojne 1 : 2 Warta Osjaków
Pogoń Zduńska Wola 2 : 0 WKS Wieluń
Czarni Rząśnia 1 : 1 MLKS Konopnica

XIV kolejka, 11-12 listopada 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
MULKS Łask 0 : 2 Jutrzenka Warta
LKS Zapole 1 : 2 MLKS Konopnica
WKS Wieluń 1 : 0 Czarni Rząśnia
Warta Osjaków 0 : 0 Pogoń Zduńska Wola
KS Karsznice 1 : 1 KS Chojne
Piast Błaszki 0 : 2 MKS Zduńska Wola
Słowian Dworszowice 3 : 2 LZS Brąszewice
Unia Sulmierzyce 4 : 0 GLKS Strzelce Wielkie

XV kolejka, 18-19 listopada 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 3 : 0 Słowian Dworszowice
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 2 LKS Zapole
LZS Brąszewice 2 : 5 Unia Sulmierzyce
MKS Zduńska Wola 2 : 0 MULKS Łask
KS Chojne 2 : 0 Piast Błaszki
Pogoń Zduńska Wola 5 : 0 KS Karsznice
Czarni Rząśnia 3 : 1 Warta Osjaków
MLKS Konopnica 1 : 1 WKS Wieluń

XVI kolejka, 30-31 maja 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 0 : 0 Unia Sulmierzyce
KS Chojne 0 : 2 MULKS Łask
LKS Zapole 2 : 5 WKS Wieluń
MLKS Konopnica 3 : 1 Warta Osjaków
Czarni Rząśnia 4 : 2 KS Karsznice
Pogoń Zduńska Wola 4 : 0 Piast Błaszki
MKS Zduńska Wola 4 : 1 Słowian Dworszowice
LZS Brąszewice 3 : 0 GLKS Strzelce Wielkie

XVII kolejka, 24-25 marca 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 5 Jutrzenka Warta
MULKS Łask 1 : 2 Pogoń Zduńska Wola
Unia Sulmierzyce 1 : 1 MKS Zduńska Wola
Słowian Dworszowice 0 : 4 KS Chojne
Piast Błaszki 0 : 1 Czarni Rząśnia
KS Karsznice 1 : 3 MLKS Konopnica
Warta Osjaków 0 : 1 WKS Wieluń
LZS Brąszewice 0 : 2 LKS Zapole

XVIII kolejka, 30-31 marca 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 2 : 1 LZS Brąszewice
KS Chojne 1 : 1 Unia Sulmierzyce
Pogoń Zduńska Wola 6 : 0 Słowian Dworszowice
MKS Zduńska Wola 3 : 1 GLKS Strzelce Wielkie
Czarni Rząśnia 4 : 1 MULKS Łask
WKS Wieluń 5 : 2 KS Karsznice
LKS Zapole 1 : 1 Warta Osjaków
MLKS Konopnica 5 : 0 Piast Błaszki

XIX kolejka, 7-8 kwietnia 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 4 : 0 LKS Zapole
Unia Sulmierzyce 2 : 3 Pogoń Zduńska Wola
Warta Osjaków 0 : 2 KS Karsznice
MULKS Łask 0 : 3 MLKS Konopnica
Słowian Dworszowice 1 : 4 Czarni Rząśnia
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 1 KS Chojne
LZS Brąszewice 1 : 2 MKS Zduńska Wola
Piast Błaszki 2 : 5 WKS Wieluń

XX kolejka, 14-15 kwietnia 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
MKS Zduńska Wola 1 : 0 Jutrzenka Warta
Warta Osjaków 0 : 1 Piast Błaszki
WKS Wieluń 4 : 1 MULKS Łask
MLKS Konopnica 3 : 0 Słowian Dworszowice
Pogoń Zduńska Wola 3 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
Czarni Rząśnia 2 : 0 Unia Sulmierzyce
KS Chojne 0 : 3 LZS Brąszewice
LKS Zapole 5 : 0 KS Karsznice

XXI kolejka. 21-22 kwietnia 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
GLKS Strzelce Wielkie 0 : 1 Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta 1 : 0 KS Chojne
MKS Zduńska Wola 7 : 1 LKS Zapole
Unia Sulmierzyce 1 : 3 MLKS Konopnica
LZS Brąszewice 1 : 3 Pogoń Zduńska Wola
MULKS Łask 0 : 1 Warta Osjaków
Piast Błaszki 0 : 0 KS Karsznice
Słowian Dworszowice 3 : 0 WKS Wieluń

XXII kolejka, 28-29 kwietnia 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Pogoń Zduńska Wola 0 : 3 Jutrzenka Warta
MLKS Konopnica 1 : 1 GLKS Strzelce Wielkie
KS Chojne 0 : 1 MKS Zduńska Wola
WKS Wieluń 3 : 1 Unia Sulmierzyce
Warta Osjaków 2 : 2 Słowian Dworszowice
KS Karsznice 1 : 0 MULKS Łask
Czarni Rząśnia 4 : 0 LZS Brąszewice
LKS Zapole 6 : 1 Piast Błaszki

XXIII kolejka, 2 maja 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 3 : 1 Czarni Rząśnia
MKS Zduńska Wola 0 : 2 Pogoń Zduńska Wola
GLKS Strzelce Wielkie 0 : 3 WKS Wieluń
Unia Sulmierzyce 1 : 0 Warta Osjaków
KS Chojne 1 : 2 LKS Zapole
Słowian Dworszowice 2 : 1 KS Karsznice
MULKS Łask 0 : 2 Piast Błaszki
LZS Brąszewice 2 : 5 MLKS Konopnica

XXIV kolejka, 5-6 maja 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
MLKS Konopnica 1 : 1 Jutrzenka Warta
KS Karsznice 2 : 2 Unia Sulmierzyce
Warta Osjaków 0 : 1 GLKS Strzelce Wielkie
WKS Wieluń 4 : 0 LZS Brąszewice
Czarni Rząśnia 0 : 3 MKS Zduńska Wola
Pogoń Zduńska Wola 6 : 1 KS Chojne
LKS Zapole 3 : 1 MULKS Łask
Piast Błaszki 0 : 0 Słowian Dworszowice

XXV kolejka, 12-13 maja 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 2 : 0 WKS Wieluń
Pogoń Zduńska Wola 3 : 0 LKS Zapole
MKS Zduńska Wola 1 : 3 MLKS Konopnica
Słowian Dworszowice 0 : 3 MULKS Łask
KS Chojne 2 : 5 Czarni Rząśnia
LZS Brąszewice 1 : 1 Warta Osjaków
GLKS Strzelce Wielkie 1 : 3 KS Karsznice
Unia Sulmierzyce 2 : 1 Piast Błaszki

XXVI kolejka, 19-20 maja 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Warta Osjaków 0 : 3 Jutrzenka Warta
LKS Zapole 0 : 6 Słowian Dworszowice
MULKS Łask 1 : 0 Unia Sulmierzyce
Piast Błaszki 4 : 1 GLKS Strzelce Wielkie
KS Karsznice 1 : 1 LZS Brąszewice
WKS Wieluń 0 : 1 MKS Zduńska Wola
MLKS Konopnica 3 : 0 KS Chojne
Czarni Rząśnia 0 : 0 Pogoń Zduńska Wola

XXVII kolejka, 26-27 maja 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 7 : 0 KS Karsznice
Czarni Rząśnia 4 : 0 LKS Zapole
Pogoń Zduńska Wola 0 : 3 MLKS Konopnica
KS Chojne 3 : 0 WKS Wieluń
MKS Zduńska Wola 3 : 0 Warta Osjaków
LZS Brąszewice 2 : 2 Piast Błaszki
GLKS Strzelce Wielkie 3 : 5 MULKS Łask
Unia Sulmierzyce 2 : 0 Słowian Dworszowice

XXVIII kolejka, 2-3 czerwca 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Piast Błaszki 0 : 2 Jutrzenka Warta
LKS Zapole 8 : 2 Unia Sulmierzyce
Słowian Dworszowice 9 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
MULKS Łask 3 : 2 LZS Brąszewice
KS Karsznice 0 : 8 MKS Zduńska Wola
Warta Osjaków 1 : 8 KS Chojne
WKS Wieluń 2 : 3 Pogoń Zduńska Wola
MLKS Konopnica 0 : 2 Czarni Rząśnia

XXIX kolejka, 9 czerwca 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 4 : 0 MULKS Łask
MLKS Konopnica 2 : 2 LKS Zapole
Czarni Rząśnia 3 : 2 WKS Wieluń
Pogoń Zduńska Wola 8 : 0 Warta Osjaków
KS Chojne 3 : 1 KS Karsznice
MKS Zduńska Wola 8 : 2 Piast Błaszki
LZS Brąszewice 4 : 1 Słowian Dworszowice
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 0 Unia Sulmierzyce

Aktualności

XXIX kolejka

9 czerwca 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka 4 : 0 Łask
Konopnica 2 : 2 Zapole
Czarni 3 : 2 Wieluń
Pogoń 8 : 0 Osjaków
Chojne 3 : 1 Karsznice
MKS Zd.-Wola 8 : 2 Piast
Brąszewice 4 : 1 Słowian
Strzelce Wlk. 2 : 0 Unia