Jutrzenka Warta

Terminarz

IX kolejka, 7-8 października 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 0 : 1 MLKS Konopnica
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 3 Warta Osjaków
MKS Zduńska Wola 0 : 2 Czarni Rząśnia
Unia Sulmierzyce 2 : 0 KS Karsznice
KS Chojne 3 : 5 Pogoń Zduńska Wola
Słowian Dworszowice 2 : 6 Piast Błaszki
LZS Brąszewice 1 : 1 WKS Wieluń
MULKS Łask 5 : 1 LKS Zapole

VIII kolejka, 27-30 września 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Rząśnia 2 : 2 Jutrzenka Warta
Pogoń Zduńska Wola 1 : 1 MKS Zduńska Wola
WKS Wieluń 5 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
Warta Osjaków 1 : 2 Unia Sulmierzyce
LKS Zapole 3 : 5 KS Chojne
KS Karsznice 2 : 1 Słowian Dworszowice
Piast Błaszki 1 : 1 MULKS Łask
MLKS Konopnica 1 : 2 LZS Brąszewice

VII kolejka, 23-24 września 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 0 : 0 Pogoń Zduńska Wola
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 4 MLKS Konopnica
MKS Zduńska Wola 1 : 0 KS Chojne
Unia Sulmierzyce 2 : 0 WKS Wieluń
Słowian Dworszowice 2 : 3 Warta Osjaków
LZS Brąszewice 1 : 0 Czarni Rząśnia
Piast Błaszki 5 : 0 LKS Zapole
MULKS Łask 2 : 1 KS Karsznice

VI kolejka, 16-17 września 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
KS Chojne 1 : 7 Jutrzenka Warta
Pogoń Zduńska Wola 5 : 2 LZS Brąszewice
LKS Zapole 2 : 5 MKS Zduńska Wola
WKS Wieluń 5 : 0 Słowian Dworszowice
Warta Osjaków 0 : 3 MULKS Łask
Czarni Rząśnia 2 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
MLKS Konopnica 4 : 1 Unia Sulmierzyce
KS Karsznice 3 : 2 Piast Błaszki

V kolejka, 9-10 września 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 1 : 0 MKS Zduńska Wola
KS Karsznice 1 : 2 LKS Zapole
Piast Błaszki 2 : 2 Warta Osjaków
MULKS Łask 0 : 3 WKS Wieluń
Słowian Dworszowice 0 : 5 MLKS Konopnica
Unia Sulmierzyce 0 : 2 Czarni Rząśnia
GLKS Strzelce Wielkie 1 : 4 Pogoń Zduńska Wola
LZS Brąszewice 4 : 0 KS Chojne

IV kolejka, 2-3 września 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LKS Zapole 0 : 4 Jutrzenka Warta
KS Chojne 2 : 2 GLKS Strzelce Wielkie
MKS Zduńska Wola 4 : 0 LZS Brąszewice
Pogoń Zduńska Wola 1 : 0 Unia Sulmierzyce
Czarni Rząśnia 8 : 2 Słowian Dworszowice
MLKS Konopnica 0 : 1 MULKS Łask
WKS Wieluń 0 : 2 Piast Błaszki
KS Karsznice 3 : 0 Warta Osjaków

III kolejka, 26-27 sierpnia 2017 roku

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 3 : 4 Jutrzenka Warta
GLKS Strzelce Wielkie 0 : 8 MKS Zduńska Wola
Unia Sulmierzyce 2 : 0 KS Chojne
MULKS Łask 2 : 1 Czarni Rząśnia
KS Karsznice 1 : 1 WKS Wieluń
Warta Osjaków 0 : 1 LKS Zapole
Piast Błaszki 3 : 2 MLKS Konopnica
Słowian Dworszowice 0 : 4 Pogoń Zduńska Wola

II kolejka, 19-20 sierpnia 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 4 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
MKS Zduńska Wola 7 : 1 Unia Sulmierzyce
KS Chojne 1 : 0 Słowian Dworszowice
Pogoń Zduńska Wola 3 : 1 MULKS Łask
Czarni Rząśnia 2 : 2 Piast Błaszki
MLKS Konopnica 5 : 0 KS Karsznice
WKS Wieluń 5 : 1 Warta Osjaków
LKS Zapole 3 : 2 LZS Brąszewice

I kolejka, 12-13 sierpnia 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Unia Sulmierzyce 2 : 1 Jutrzenka Warta
WKS Wieluń 4 : 0 LKS Zapole
Warta Osjaków 1 : 4 MLKS Konopnica
KS Karsznice 2 : 1 Czarni Rząśnia
Piast Błaszki 0 : 3 Pogoń Zduńska Wola
MULKS Łask 3 : 0 KS Chojne
Słowian Dworszowice 1 : 0 MKS Zduńska Wola
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 1 LZS Brąszewice

X kolejka, 14-15 października 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
WKS Wieluń 3 : 2 Jutrzenka Warta
LKS Zapole 0 : 7 Pogoń Zduńska Wola
Czarni Rząśnia 3 : 0 KS Chojne
MLKS Konopnica 0 : 0 MKS Zduńska Wola
Warta Osjaków 0 : 2 LZS Brąszewice
KS Karsznice 2 : 1 GLKS Strzelce Wielkie
Piast Błaszki 1 : 1 Unia Sulmierzyce
MULKS Łask 6 : 1 Słowian Dworszowice

XI kolejka, 21-22 października 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 7 : 0 Warta Osjaków
Słowian Dworszowice 3 : 1 LKS Zapole
Unia Sulmierzyce 1 : 0 MULKS Łask
GLKS Strzelce Wielkie 1 : 3 Piast Błaszki
LZS Brąszewice 4 : 0 KS Karsznice
MKS Zduńska Wola 2 : 0 WKS Wieluń
KS Chojne 0 : 1 MLKS Konopnica
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia

XII kolejka, 28-29 października 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
KS Karsznice 2 : 3 Jutrzenka Warta
LKS Zapole 0 : 7 Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica 1 : 1 Pogoń Zduńska Wola
WKS Wieluń 1 : 1 KS Chojne
Warta Osjaków 0 : 1 MKS Zduńska Wola
Piast Błaszki 1 : 2 LZS Brąszewice
MULKS Łask 3 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
Słowian Dworszowice 2 : 0 Unia Sulmierzyce

XIII kolejka, 4-5 listopada 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 2 : 1 Piast Błaszki
Unia Sulmierzyce 5 : 1 LKS Zapole
GLKS Strzelce Wielkie 4 : 4 Słowian Dworszowice
LZS Brąszewice 3 : 0 MULKS Łask
MKS Zduńska Wola 4 : 0 KS Karsznice
KS Chojne 1 : 2 Warta Osjaków
Pogoń Zduńska Wola 2 : 0 WKS Wieluń
Czarni Rząśnia 1 : 1 MLKS Konopnica

XIV kolejka, 11-12 listopada 2017 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
MULKS Łask 0 : 2 Jutrzenka Warta
LKS Zapole 1 : 2 MLKS Konopnica
WKS Wieluń 1 : 0 Czarni Rząśnia
Warta Osjaków 0 : 0 Pogoń Zduńska Wola
KS Karsznice 1 : 1 KS Chojne
Piast Błaszki 0 : 2 MKS Zduńska Wola
Słowian Dworszowice 3 : 2 LZS Brąszewice
Unia Sulmierzyce 4 : 0 GLKS Strzelce Wielkie

XV kolejka, 18-19 listopada 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 3 : 0 Słowian Dworszowice
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 2 LKS Zapole
LZS Brąszewice 2 : 5 Unia Sulmierzyce
MKS Zduńska Wola 2 : 0 MULKS Łask
KS Chojne 2 : 0 Piast Błaszki
Pogoń Zduńska Wola 5 : 0 KS Karsznice
Czarni Rząśnia 3 : 1 Warta Osjaków
MLKS Konopnica 1 : 1 WKS Wieluń

XVI kolejka, 17-18 marca 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Unia Sulmierzyce
KS Chojne MULKS Łask
LKS Zapole WKS Wieluń
MLKS Konopnica Warta Osjaków
Czarni Rząśnia KS Karsznice
Pogoń Zduńska Wola Piast Błaszki
MKS Zduńska Wola Słowian Dworszowice
LZS Brąszewice GLKS Strzelce Wielkie

XVII kolejka, 24-25 marca 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 5 Jutrzenka Warta
MULKS Łask 1 : 2 Pogoń Zduńska Wola
Unia Sulmierzyce 1 : 1 MKS Zduńska Wola
Słowian Dworszowice 0 : 4 KS Chojne
Piast Błaszki 0 : 1 Czarni Rząśnia
KS Karsznice 1 : 3 MLKS Konopnica
Warta Osjaków 0 : 1 WKS Wieluń
LZS Brąszewice 0 : 2 LKS Zapole

XVIII kolejka, 30-31 marca 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 2 : 1 LZS Brąszewice
KS Chojne 1 : 1 Unia Sulmierzyce
Pogoń Zduńska Wola 6 : 0 Słowian Dworszowice
MKS Zduńska Wola 3 : 1 GLKS Strzelce Wielkie
Czarni Rząśnia 4 : 1 MULKS Łask
WKS Wieluń 5 : 2 KS Karsznice
LKS Zapole 1 : 1 Warta Osjaków
MLKS Konopnica 5 : 0 Piast Błaszki

XIX kolejka, 7-8 kwietnia 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 4 : 0 LKS Zapole
Unia Sulmierzyce 2 : 3 Pogoń Zduńska Wola
Warta Osjaków 0 : 2 KS Karsznice
MULKS Łask 0 : 3 MLKS Konopnica
Słowian Dworszowice 1 : 4 Czarni Rząśnia
GLKS Strzelce Wielkie 2 : 1 KS Chojne
LZS Brąszewice 1 : 2 MKS Zduńska Wola
Piast Błaszki 2 : 5 WKS Wieluń

XX kolejka, 14-15 kwietnia 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
MKS Zduńska Wola 1 : 0 Jutrzenka Warta
Warta Osjaków 0 : 1 Piast Błaszki
WKS Wieluń 4 : 1 MULKS Łask
MLKS Konopnica 3 : 0 Słowian Dworszowice
Pogoń Zduńska Wola 3 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
Czarni Rząśnia 2 : 0 Unia Sulmierzyce
KS Chojne 0 : 3 LZS Brąszewice
LKS Zapole 5 : 0 KS Karsznice

Aktualności

XX kolejka

14-15 kwietnia 2018 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
MKS Zd.-Wola 1 : 0 Jutrzenka
Osjaków 0 : 1 Piast
Wieluń 4 : 1 Łask
Konopnica 3 : 0 Słowian
Pogoń 3 : 0 Strzelce Wlk.
Czarni 2 : 0 Unia
Chojne 0 : 3 Brąszewice
Zapole 5 : 0 Karsznice